Jak to vše vzniklo?

write-593333 1920_copyProblém! Řešení? Nápad. Vize! Projekt Ajdu.

Takto by se dal v bodech popsat náš projekt.

Jakožto většina lidí v dnešním moderním světě, kteří peláší stále dál, rychleji a rychleji, tak i my se tomuto tempu musíme přizpůsobovat. Ale den má jen 24 hodin a tělo máme pouze jedno, proto je velice důležité se o něj starat, aby nám naši snahu oplatilo co nejdelší výdrží.

I já, tehdy pětadvacetiletý kluk pracující ve financích, jsem začal pociťovat, že je něco špatně. Ohledně svého jídelníčku, kde byl hlavní problém nepravidelné a nekvalitní stravování. A rozhodl jsem se s tím něco dělat. Jenže...

  • Výživový poradce = čas, cena, drahá skladba potravin.
  • Zdravé vaření = čas, drahé suroviny.
  • Snídaně = vstávat dřív.

Výsledkem bylo, že se nic nezměnilo. :-)

Začal jsem hledat alternativu a mezi hlavní kritéria patřila cena, čas, kvalitní a vyvážená strava, praktičnost.

Narazil jsem na alternativní jídla v podobě prášku, pouze smíchat s vodou, vypít a vyřešeno. No super, tak jdeme do toho! Ale objevil se problém. Když jsem si chtěl z bohaté nabídky alternativních a kompletních jídel vybrat to nejlepší pro mě, nebylo možné si objednat třeba jen jednu porci na ochutnání. Většina výrobců prodávala jen velká balení po mnoha porcích a za vysoké částky.

Takhle, kdybych chtěl vyzkoušet několik značek, druhů a příchutí kompletních jídel, stálo by mě to mnoho tisíc a většina z nakoupeného jídla mi ani nemusí chutnat.

A tento problém řeší Ajdu.cz. V jednom obchodě, během jednoho nákupu, si každý může objednat třeba po jedné porci od každé značky nebo příchutě. Můžete si tak doslova sestavit vlastní testovací balíček za příznivou cenu!

A až produkty vyzkoušíte, sami uvidíte, které si chcete objednat znovu.

Třeba také zjistíte, že vám vyhovuje více značek a více příchutí, třeba se rozhodnete různá kompletní jídla střídat a tím ještě více zdokonalit svůj jídelníček – vždyť proč stále snídat tu samou značku práškového jídla, když jich je v nabídce tolik.

Ajdu.cz je český obchod nabízející alternativní a kompletní jídla přizpůsobená potřebám moderního člověka v dnešním rychlém světě.

Jednoduše si vyberu své dokonalé jídlo a jdu. Ajdu.cz

 

Máme Vám co nabídnout!
Nahoru