O nás

Jak to vše vzniklo?

Problém! Řešení? Nápad. Vize! Projekt Ajdu.

Takto by se dal v bodech popsat náš projekt.

Jakožto většina lidí v dnešním moderním světě, kteří peláší stále dál, rychleji a rychleji, tak i my se tomuto tempu musíme přizpůsobovat. Ale den má jen 24 hodin a tělo máme pouze jedno, proto je velice důležité se o něj starat, aby nám naši snahu oplatilo co nejdelší výdrží.

I já, tehdy pětadvacetiletý kluk pracující ve financích, jsem začal pociťovat, že je něco špatně. Ohledně svého jídelníčku, kde byl hlavní problém nepravidelné a nekvalitní stravování. A rozhodl jsem se s tím něco dělat. Jenže...

Výživový poradce = čas, cena, drahá skladba potravin.

Zdravé vaření = čas, drahé suroviny.

Snídaně = vstávat dřív.

Výsledkem bylo, že se nic nezměnilo. :-)

Začal jsem hledat alternativu a mezi hlavní kritéria patřila cena, čas, kvalitní a vyvážená strava, praktičnost.

Narazil jsem na alternativní jídla v podobě prášku, pouze smíchat s vodou, vypít a vyřešeno. No super, tak jdeme do toho! Ale objevil se problém. Když jsem si chtěl z bohaté nabídky alternativních a kompletních jídel vybrat to nejlepší pro mě, nebylo možné si objednat třeba jen jednu porci na ochutnání. Většina výrobců prodávala jen velká balení po mnoha porcích a za vysoké částky.

Takhle, kdybych chtěl vyzkoušet několik značek, druhů a příchutí kompletních jídel, stálo by mě to mnoho tisíc a většina z nakoupeného jídla mi ani nemusí chutnat.

A tento problém řeší Ajdu.cz. V jednom obchodě, během jednoho nákupu, si každý může objednat třeba po jedné porci od každé značky nebo příchutě. Můžete si tak doslova sestavit vlastní testovací balíček za příznivou cenu!

A až produkty vyzkoušíte, sami uvidíte, které si chcete objednat znovu.

Třeba také zjistíte, že vám vyhovuje více značek a více příchutí, třeba se rozhodnete různá kompletní jídla střídat a tím ještě více zdokonalit svůj jídelníček – vždyť proč stále snídat tu samou značku práškového jídla, když jich je v nabídce tolik.

Ajdu.cz je český obchod nabízející alternativní a kompletní jídla přizpůsobená potřebám moderního člověka v dnešním rychlém světě.

Jednoduše si vyberu své dokonalé jídlo a jdu. Ajdu.cz

Kdo jsme

 

Jsme nadšenci do moderního, zdravého a praktického stravování a zároveň víme, jak časově a finančně náročné může být sestavit si zdravý, kompletní jídelníček. Prášková jídla a kvalitní doplňky stravy vám přitom mohou ten čas a peníze ušetřit, zatímco Vám poskytnou jistotu, že dáváte tělu přesně to, co potřebuje. Potravinami z naší nabídky můžete nahradit třeba snídani a poskytnout si tak perfektní a rychlý start do nového dne.

Náš obchod Vám poskytuje unikátní možnost si zakoupit od většiny výrobců třeba i jednu jedinou porci jídla, a tím můžete efektivně a úsporně vyzkoušet, které značky a které příchutě Vám nejvíce vyhovují. Zároveň naleznete všechny dostupné varianty alternativní stravy na jednom místě.

Vhodnou kombinací produktů z naší nabídky lze také sestavit ideální kompletní jídelníček přímo na míru Vašim potřebám, Vaší dietě a Vašim cílům. Dnešní věda a technologie přinášejí revoluci ve stravování a my jsme tu, abychom Vám umožnili si pohodlně vybrat z toho nejlepšího, co lze dnes na trhu vůbec zakoupit. Díky přehlednému uzpůsobení na našem webu si každý muže vybrat dle vlastních požadavků.

Spolupracujeme s mnoha českými výrobci. Zároveň si vybíráme kvalitní zahraniční výrobce, kteří nevstoupili na český trh a nabízejí něco mimořádného. Jako první přinášíme jejich výrobky do České (i Slovenské) republiky.

Naši pracovníci jsou odborníci na výživu a rádi Vám doporučí produkty vhodné přímo pro Vás. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo si budete přát poradit s výběrem vhodných potravin, neváhejte se na nás obrátit na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo přímo v online chatu.

Jednoduše vezmu ajdu a jdu. ;-)

Máme Vám co nabídnout!
Nahoru